Tipy na dárek od srdce: Vánoce jako malované

Advent voní. Skořicí. Jehličím. Láskou. Z adventního kalendáře mizí čokoláda a vy se rozhlížíte po dárcích, které budou od srdce? Namalujte je! Ukážeme vám, jak snadná je cesta k dárku, který zahřeje u srdce a vykouzlí úsměv. 

♥ krásnočtení na 3 min

Každý rok si přejete klidný Advent, kdy byste se toulali po městě, popíjeli svařák, scházeli se s přáteli a jen tak si pro radost upekli pár kousků cukroví? Realita je ale jiná? Přeplněné obchody. Tašky, v nichž těžknou narychlo koupené dárky, o nichž nejste přesvědčení, že opravdu potěší. Škrtněte letos stres z předvánočního času. Uvařte si kávu, zajděte do kavárny na punč nebo čokoládu a vezměte si k ruce pastelky

Letos můžete svůj dárek namalovat.

Jak? 

Snadno. Když to zvládneme my, tak i vy. 

Vánoční dárek od srdce

Vánoční kartičky a pohledy dávají smysl zvlášť v digitální době. Zatímco facebookové přání zmizí v propadlišti internetu, to papírové zůstane. Může zdobit třeba krbovou římsu nebo psací stůl. Místo po fádním přání z papírnictví sáhněte po bílé čtvrtce a pastelkách. Tvořte. 

Stačí pár tahů a je stromek. Namalujte sněhovou vločku, svíčku nebo jiný symbol Vánoc. A jestli k přání potřebujete ještě originální dárek, tak svoji malůvku nechte natisknout na tričko. Víte, jak bude obdarovaný překvapený? Přání a super tričko z přírodní bavlny v jednom stylu!

Chci natisknout vánoční motiv na tričko

Namalujte přání Ježíškovi

Zapojte děti. A celou rodinu. Namalujte na papír, co si přejete od Ježíška a do nového roku. Nemusí to být hmotná přání, ale třeba láska (to je srdce) nebo štěstí (to je čtyřlístek). Svá přání – kreslená i psaná – vám moc rádi natiskneme na trička. 

Vyfoťte je a pošlete. Je to takhle snadné. Do tří dnů jsou trička u vás. Dárek je to pro vás i pro vaše blízké. Trička jsou ze 100% biobavlny, potisk je ekologický a vše je zabaleno v obalu s květinovou vůní šumavských luk.

Chci přání na tričko

Jen jedno tričko

Máte vy i vaši blízcí triček dost, ale líbí se vám nápad s kreativitou? Máme pro vás jeden tip. Právě teď děti v dětských domovech malují svůj motiv na tričko. My jejich malůvku natiskneme na trička. Jenže bez vás to nezvládneme. Potisk na jedno tričko nás vyjde se vším všudy na 400 korun.

Spolu s tričkem dítěti v dětském domově darujete i pozornost. Je to jen jedno tričko, je to jen jeden originál, je to jen jeden dětský svět.

Zatímco holčička nebo klučina si rozbalí tričko se SVÝM výtvorem, vy (nebo někdo jiný z vašeho okolí) bude mít pod vánočním stromkem děkovnou kartičku. A to je nádherný dárek!

Chci poslat tričko do dětského domova

Srdečný dárek pro kolegy a zákazníky

Propiska. Láhev vína. Firemní hrnek. Kalendář. Jsou vám tyhle dárky povědomé? Obdarujte letos své kolegy, zaměstnance a zákazníky srdečnějším dárkem. Natiskněte na tričko ty nejlepší vzpomínky z roku 2019 nebo přání do roku 2020. A jestli sami potřebujete povzbudit, vyrobte si motivační tričko, které vás bude provázet celým novým rokem.

Chci dárek od srdce

Další dárky, co zahřejí u srdce

Tipů na vánoční dárky není nikdy dost. Totiž, co dát ještě pod stromeček babičce? A co za dárek pro dědečka? Zase láhev dobrého vína? Nebo letos hledáte něco, co by víc zahřálo u srdce? 

Máme pro vás pár tipů na vánoční dárky navrch. Na takové dárky, které jsou víc o nápadu než o penězích. A které ukážou, že jste o nich přemýšleli a nejde o žádnou pětiminutovku z obchoďáku. 

  • Dřevěná krabička plná vánočního cukroví. Nejlépe s vaší vlastní malůvkou na přebalu. 
  • Sáček plný sušených křížal a oříšků. Sáček může být vlastnoručně šitý. 
  • Domácí marmelády z letní úrody. Ve sklenicích ozdobených vánočními motivy. 
  • Kvašené zelí, vlastnoručně nakládané, které je plné přírodních probiotik. 
  • Rakytníkový sirup nebo med od známého včelaře. Úhledně zabalený. 
  • Domácí směs čaje s bylinkami, které jste sami v létě sušili. Báječně voňavého!

A pokud jste trošku zručnější, můžou to být pletené ponožky, malovaný obrázek, látkové tašky na nákupy bez plastu. 

Co dalšího vás napadá? 

Nám se dobře přemýšlí nad šálkem horkého čaje, čokolády nebo kávy. Tak si vymýšlení dárků od srdce náležitě užijte!

Krásný Advent a ať jsou vaše vánoční chvíle jako malované.

Oblečte se do biobavlněné krásy

Malůvky (nejen) na tričko

Se štětcem a tužkou je svět hnedle veselejší. Proto vám obrázek vašeho malého Michelangela vytiskneme na tričko. I se vší pýchou.

Miminkovské kolekce

Dupačky, bodýčka, slintáčky a vůbec celé kolekce biobavlněných oblečků pro vaše malé pomalovali svými motivy čeští umělci.

Přání, co se nezapráší

Vezměte papír, rozvlňte tužku a vytvořte přání, jaké se za peníze nekoupí. Vytištěné na tričku zahřeje tam, kde má. Přímo u srdce.