Hrdost ve školce

Co se děje s obrázky, které děti namalují?

Někteří je věší na nástěnku, jiní schovávají do šuplíků a my je tiskneme na trička. Taková, která pak s hrdostí nosí nejen ti malí umělci, ale i jejich velcí obdivovatelé – maminky, babičky, tatínci i dědečkové. Aby ne, když i ten pastelkový domeček s nakloněným komínem je v tu chvíli opravdovým mistrovským dílem.

Z obrázků navíc před tiskem vymažeme pozadí, stíny a vše, co tam nepatří. Taky vyladíme barevnost a i ten zmačkaný papír vyžehlíme. A pak je teprve zvěčníme na tričku, jaké nikdo jiný na planetě nemá. Používáme jen šetrně pěstovanou biobavlnu a nejčistší ekologický potisk.

Líbí? Tak tohle je pro vás

Každý měsíc pošleme dětem z vaší školky zdarma jeden tip pro kreativní tvoření – pracovní listy zpracované od A do Z našimi metodiky. 

Co za to? Snad jen drobnou protislužbičku.

  • Upusťte o Malovalo pár hezkých slov před rodiči.
  • Najděte na nástěnce místečko pro plakát Malovalo.
  • Ukažte rodičům s obrázkem dětí i letáček Malovalo.

Vymalujte svět s námi 

Řekněte si o naše pracovní listy. Také o vzorek trička.
A zeptejte se na cokoliv vás zajímá.

Napište mi nebo zavolejte.
Těším se, co spolu vytvoříme.

Veronika Marešová
Veronika Maresova

 

 

 

 

Hezké zprávy jen pro vás

Jednou za měsíc vám pošleme pár řádků s ekologickými tipy a nápady na kreativní tvoření. A žádný strach. K osobním údajům se chováme stejně šetrně jako k přírodě. Přesvědčte se.

Oblečte se do biobavlněné krásy

Malůvky (nejen) na tričko

Se štětcem a tužkou je svět hnedle veselejší. Proto vám obrázek vašeho malého Michelangela vytiskneme na tričko. I se vší pýchou.

Miminkovské kolekce

Dupačky, bodýčka, slintáčky a vůbec celé kolekce biobavlněných oblečků pro vaše malé pomalovali svými motivy čeští umělci.

Přání, co se nezapráší

Vezměte papír, rozvlňte tužku a vytvořte přání, jaké se za peníze nekoupí. Vytištěné na tričku zahřeje tam, kde má. Přímo u srdce.