Jen jedno. Tričko.

Je to jen jedno tričko.
A stejně je jiné.
Neobyčejné.

Je potisknuté obrázkem malého umělce z dětského domova. To se pak hned nosí s hrdostí a radostí. Na dětské tváři září úsměv. V tričku je ještě něco navíc: pozornost, výjimečnost, originalita.

Umělci z 16 dětských domovů

Děti z šestnácti dětských domovů teď malují obrázky, které ozdobí biobavlněná trička. Budou jen jejich. Děti se samy zapojují do tvorby a výroby originálního dárku jen pro ně samotné. Získají jen jedno tričko, ale také pozornost a pocit, že i na nich světu záleží.

Chci dětem darovat pozornost


Tričko, které se nosí s hrdostí

Představte si, že dítě z dětského domova má tvář. Je to holčička s culíkem nebo kluk s ofinou, která padá do očí. Maluje. Tvoří. A co se děje s jeho malůvkou? Chvíli se možná ohřeje na nástěnce a pak mizí přinejlepším do papírových desek. 

Nebo zůstane na tričku, které si dítě rozbalí pod vánočním stromečkem! To je paráda, nemyslíte?
Náklady na jedno tričko jsou 400 korun.

Stovky dětí malují. Stovky originálů vytvoříme. Stovky dárků zabalíme.
Sami to ale nezvládneme, ale s vámi ano.

Chci koupit tričko


Pošlete i vy hrdost do dětských domovů!

mapa dětských domovů

Děkujeme vám všem, díky nimž se trička vyrábí

Janě B., Romaně S., George K. z Lavaris, Marii M., Daně M., Kláře H., Renatě K., Šárce M. K., Hance R., Šárce Č., Borisovi Š., Péťovi L., Adélce L., bistru Jdem tam, Nině D., Honzovi V., Lucce V., Mie V., Amálce V., Haničce V., Vladimírovi K., Honzovi N. z Vitalvibe, Martinovi H., Martině N., Denisovi R., Martině N., Lukášovi M., Renče N., Pavlovi T., Katce M., Pétě S., Mojmírovi H., Světlaně K., Alešovi Z., Martě C., Kateřině R., Lidce Ch., Kateřině F., Táně D., Kateřině M., Bohumírovi V., Markétě S., Olze V., Jiřímu K., Ivetě M., Mirianě M., Bohuslavě S., Dagmaře K., Jitce Ch., Kateřině S., Mileně K., Simoně L., Radkovi B., Pavle Š., Kamilovi R., Janě P., Honzovi V., Vojtovi P., Tomášovi K., Davidovi Ž., Stanislavě B., Veronice M.

 

Hezké zprávy jen pro vás

Jednou za měsíc vám pošleme pár řádků s ekologickými tipy a nápady na kreativní tvoření. A žádný strach. K osobním údajům se chováme stejně šetrně jako k přírodě. Přesvědčte se.

Oblečte se do biobavlněné krásy

Malůvky (nejen) na tričko

Se štětcem a tužkou je svět hnedle veselejší. Proto vám obrázek vašeho malého Michelangela vytiskneme na tričko. I se vší pýchou.

Miminkovské kolekce

Dupačky, bodýčka, slintáčky a vůbec celé kolekce biobavlněných oblečků pro vaše malé pomalovali svými motivy začínající čeští umělci.

Přání, co se nezapráší

Vezměte papír, rozvlňte tužku a vytvořte přání, jaké se za peníze nekoupí. Vytištěné na tričku zahřeje tam, kde má. Přímo u srdce.